Retriever Rescue

A Retriever Fajtamentés hivatalos fóruma

1% a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11
Pontos idő: 2024.04.27. 18:56

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 37 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Flipper
#37HozzászólásElküldve: 2012.12.31. 20:53 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Előzmény: katus62 (#33)

Szuper, szuper! Örülök, hogy immár mindkét (Salsa a másik) csavargó is hazakerült! :)
BUÉK!

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper
#36HozzászólásElküldve: 2012.12.31. 16:52 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Előzmény: katus62 (#33)

:smt026

Egyébként hogy vagytok?


Nektek is BUEK!

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper
#35HozzászólásElküldve: 2012.12.31. 16:51 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.03. 19:27
Hozzászólások: 2536
Tartózkodási hely: Mór-Bp.
Előzmény: katus62 (#33)
Jaj de jó hír!
remélhetőleg a későbbiekben nem szeretne ilyen kalandokban részt venni...

_________________
Krausz Dóra
http://livelygolden.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper
#34HozzászólásElküldve: 2012.12.31. 16:08 
Offline

Csatlakozott: 2012.10.05. 20:16
Hozzászólások: 169
Örülök, hogy Flipper meg van :smt041


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper
#33HozzászólásElküldve: 2012.12.31. 16:05 
Offline

Csatlakozott: 2011.04.12. 17:20
Hozzászólások: 13
Előzmény: juccus1982 (#32)
Nagyon-nagyon köszönöm a segítséget, délelőtt megtaláltuk Kőbányán Flipit! A férjem hajnal óta kereste, én itthon vártam hátha betoppan, magam sem hittem volna, de egyszer csak meglátta kilométerekre otthontól. Lehet, hogy szerencse, de én inkább megérzésben hiszek. Az állatorvosnál rögtön jelentettem, a chip számához beírták, hogy elveszett és az Illatoson is nagyon kedves volt a hölgy, segített a keresésben. Zárt kertből rágta ki magát, úgyhogy még nyakörv sem volt rajta, csak a chipben és a gondviselésben bíztunk. A Szeme elég csúnyán megsérült, de az orvos rögtön kezelte, megvizsgálta, azt mondja nem sérült a látása és a szaruhártyája is rendben, antibiotikumos szemcseppet kapott, csütörtökön visszük kontrollra. Most itt fekszik bánatosan és megszeppenve, még a kertbe is pórázzal megyünk és remélem nem okozott túl nagy törést, de ez majd csak később derül ki, hogy rosszabb lett vagy jobb :)
Még egyszer nagyon köszönöm a segítséget és boldog vagyok, hogy meg lett a csavargó!
Boldog Új Évet kívánok!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper
#32HozzászólásElküldve: 2012.12.31. 09:16 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.03. 10:36
Hozzászólások: 4398
Tartózkodási hely: Budapest, IX. ker.
Előzmény: katus62 (#31)

Szia!

Kezdjétek el teleplakátolni a környéket, rakjátok fel a kutyát az elvesztem.hu oldalra, esetleg a Facebookon is érdemes osztani (bár én nem hiszek benne, de volt már, hogy ez segített), értesítsétek az összes környékbeli állatorvost és rendszeresen telefonáljatok, vagy inkább menjetek ki a környékbeli menhelyekre, gyepmesteri telepekre. Az a legjobb, ha több csapatra oszolva járjátok a környéket. Merre is laktok egyébként? Telefonszámmal ellátott biléta volt a nyakában?
Nagyon szorítok, hogy előkerüljön!

üdv,
Judit

_________________
KépKép

zsakbakutya.blog.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper
#31HozzászólásElküldve: 2012.12.30. 21:54 
Offline

Csatlakozott: 2011.04.12. 17:20
Hozzászólások: 13
Sziasztok!
Nagy baj van, kérem szépen a segítségeteket. Ma délután Flipper elszökött itthonról. Nem voltunk itthon, kibontotta a kerítést a szomszéd felé és amikor ők kinyitották a nagykaput, elrohant. Már sötét volt, mi 3-tól 7-ig voltunk el.
Telefonáltam az állatorvoshoz, a csip száma mellé beírták, hogy elveszett. Kerestük a környéken vagy két órát, de teljesen reménytelen. A közeli ligetben nem látták, az utcák csöndesek. Akár merre mehetett, miután nem igen szoktuk sétáltatni, mert kicsit problémás volt, szegény nagyon zavart és elveszett lehet, ráadásul a kanokkal összeverekszik, úgyhogy meglehetősen nagy a baj.
Mit tehetnék még?
Köszönöm szépen, ha bármiben tudtok segíteni!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper
#30HozzászólásElküldve: 2012.01.08. 21:58 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Előzmény: katus62 (#29)

Kép

Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper
#29HozzászólásElküldve: 2012.01.04. 11:42 
Offline

Csatlakozott: 2011.04.12. 17:20
Hozzászólások: 13
Az utolsó 6 db kép az kb november-decemberben készült.

http://gallery.site.hu/u/Katus62/?g2_page=2


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper
#28HozzászólásElküldve: 2012.01.03. 12:37 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Előzmény: katus62 (#27)

Belinkelnéd a képtárát? Hova kerültek fel a fotók?

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper
#27HozzászólásElküldve: 2012.01.03. 11:00 
Offline

Csatlakozott: 2011.04.12. 17:20
Hozzászólások: 13
Sziasztok!
Sikerült feltölteni a galériába néhány képet :) Legtöbbön ugyan alszik, de ez azért van, mert ha kint van, olyan gyors, hogy nem érem utol,
pózolni meg nem nagyon szeret ;)
Nem akarok ilyen sokáig elveszni, ha lesz új kép hozom, talán már fel tudom tölteni :oops:

Lehet, hogy jövök tanácsokért is, biztosan tudtok nekem segíteni, hogy kicsit lenyugtassuk ezt a száguldozó ördögfiókát :)
Köszönöm előre is ! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper
#26HozzászólásElküldve: 2012.01.03. 02:10 
Offline

Csatlakozott: 2011.04.12. 17:20
Hozzászólások: 13
Sziasztok! Boldog Új évet kívánok mindenkinek :)

Bocsánat, hogy ilyen sokáig nem jelentkeztem, és köszönöm, hogy közben nem felejtettétek el Flippert és érdeklődtetek Róla.
Nagy kutya lett, elmúlt egy éves, nagyon szép kutyus, imádom a kis huncut bújós fejét :) Nem mondom, hogy néha nem borít ki, mert kipróbál
minden hülyeséget, amit egy kamasz labi keverék csak kipróbálhat és bizony néha kárt tesz magában :oops: a szőnyeg megevés után
rohantunk legutóbb a dokihoz, és röntgenezték kétszer is, de szerencsére minden rendben volt, csak ramatyul érezte magát vagy két napig.
Két lélek lakozik benne, egy angyal, hiszen bújós, bűbájos, szófogadó amíg a napirendje velem zajlik, de amikor délután hazaérnek a többiek
a munkából annyira hiperaktívvá és ugrálóssá válik, hogy alig tudjuk leállítani. Nevelése folyamatban, előbb utóbb megpróbálok kutyasulit
beiktatni, de még inkább szeretnék talán néhány tanácsot trénertől, aki segítene az ördög énjét megzabolázni :?

Képeket is küldök hamarosan ígérem, de most nem sikerül, sajnálom nem vagyok ügyes :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper
#25HozzászólásElküldve: 2011.12.14. 17:59 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Flipperék jól vannak, minden rendben van a gyerekkel, leszámítva, hogy hiperaktív és hogy feneketlen a gyomra. Nemrég bezabált két szőnyeget is, nem kis riadalmat keltve a gazdikban.
Az ivartalanítását év elejére tervezték, utána pedig remélik, egy kutyasulit is el tudnak kezdeni. Egyébként Flipper jól nevelt, tud ülni, feküdni és az alapvető dolgokat.
Róla is ígértek képeket. :)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper
#24HozzászólásElküldve: 2011.09.30. 12:14 
Offline

Csatlakozott: 2009.10.28. 11:37
Hozzászólások: 2175
Tartózkodási hely: Vác
Beszéltem Flipper gazdiékkal. :D Kedves, vízimádó nagy kutyává cseperedett.Mindenki imádja őt, az unokák megérkezésekor első pillanatban már őt keresik. :smt045 Játékos, hízelgő kanapékutya lett belőle is. Így a sokadik gazdibeszélgetés után, erre már nem is csodálkozunk rá. :D Kényeztetésből jut Flippernek bőséggel. :D Gazdiéknál az RR találkozóra jövetel kocsifüggő, de ígérik, hogy mindent elkövetnek, hogy velünk tölthessék ezt a szombatot. :D Szeretettel várjuk őket. :smt039
Marcsi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper
#23HozzászólásElküldve: 2011.05.02. 18:31 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 19:40
Hozzászólások: 1474
Előzmény: katus62 (#22)
Édes pihe-puha babakutya! Hihetetlenül okos, tényleg. És annak örülök leginkább, hogy végre sikerült megszoknia a rendet. Majd kérünk szépen ám növögetős képeket is!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper
#22HozzászólásElküldve: 2011.04.29. 19:00 
Offline

Csatlakozott: 2011.04.12. 17:20
Hozzászólások: 13
:smt039
Muszáj néhány dicsérő szót írnom Flipperről... úgy mint... gyönyörű, okos, kedves, szófogadó, bűbájos... szóval csodás, hogy velünk van :D
Úgy gondolom minden a legnagyobb rendben van, egy hét alatt az éjszakák is rendeződtek, tudomásul veszi, hogy este ki kell menni és nincs ajtókaparás és rágcsálás, esetleg hajnaltájt egy -egy jelzésértékű " felteszem a lában és benézek mikor jönnek már, hát ha még nem, akkor várok tovább " és határtalan boldogság mikor nyílik az ajtó és akkor bújik és puszilgat és minden részére gyűjti a simiket :) Szóval végtelenül kedves kiskutya. Megszokta a napirendet, az étkezések idejét szerintem percre pontosan tudja, olyankor jön, nagy köröket tesz a konyhában, kajás zsákot szagol, aztán odajön hozzám, leül és megnyalja a kezemet, jelzésértékűen. Nagyon édes pofa ;) Nem lopkod, nem szedi le a ruhákat a szárítóról, nem követelőzik, megérti ha "nem"-et mondunk. Nem értek nagyon hozzá, csak az ösztöneimre hallgatok,
de úgy gondolom ígéretes, jól nevelhető kutyus válik belőle, a szeretet pedig minden részről megvan, :smt049 az egészen nyilvánvaló :D

:smt039


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper
#21HozzászólásElküldve: 2011.04.26. 13:23 
Offline

Csatlakozott: 2011.04.12. 17:20
Hozzászólások: 13
Előzmény: Saci (#20)

Mivel is kezdhetném egy hét Flipper gazdiskodás után... Flippi tüneményes, kedves, vidám kutyus. Imádja mindenki aki csak a közelébe kerül és persze ő is szeret mindenkit ;) Ha akarnék se tudnék róla rosszat mondani :D Az új otthonát szerintem tökéletesen belakta, vidáman portyázza a kertet, futkos, játszik, ismerkedik a szomszéd négylábúakkal, hatalmasakat szundizik az ajtó előtt a szőnyegen, időközönként bejön megnézi ott vagyok-e, kér egy simit, beledugja a buksiját a tenyerembe és már megy is vissza szunyálni :) Tündéri! Húsvétkor nagy vendégség volt, úgyhogy megismerte a család valamit számító egyéb tagjait, mindenkivel barátságos volt, és hát mindenkit levett a lábáról a kedvességével :) Hétfőn pedig autóztunk a mamáékhoz vidékre, az autóban tökéletesen nyugodtan utazott, és izgalommal térképezte fel egész nap a sok újdonságot. A pórázt nagyon szépen szokja, nem rángatja, ha szólok "lassan" reagál rá. Egyébként is nagyon okosnak és figyelmesnek tűnik, szinte mindig hallgat a nevére, a "nem" a "gyere" a "hozd ide" parancsszavakra. Szépen apportírozza, ha még nem is mindig a kezünkbe, de legalábbis elénk a játékot. Szépen eszik, hízott is másfél kilót :) Egyetlen dolgot nem szeret Flipper, a becsukott ajtókat, ha a gazdi a másik oldalán van, akár kívül, akár belül, vége a világnak akár nappal van, akár éjszaka :) Egyébként az éjszakai kintre szoktatással is szépen haladunk, hiszen már nem cirkuszol amikor este kitessékelem, elfogadta, megy egy-két kört a kertben, utána lefekszik az ajtó elé a szőnyegére, csak még nem bírja a teljes éjszakát, úgy négy óra felé úgy gondolja, hogy neki ennyi volt, vége az éjszakának, akkor jön az ajtóra ugrálás ( már nem olyan vehemensen, mint első éjjel) és a kaparászás meg nyüszögés. Kicsit bírom aztán kiszólok rá, hogy ezt nem szabad, kicsi szünet aztán folytatódik a program. Lehet, hogy nem kéne kiszólnom rá, akkor hamarabb abbahagyná? Ezt nem tudtam eldönteni. De összességében minden nagyon rendben van, imádjuk őt és úgy érezzük, hogy ő is minket ;) Hálás, tündéri kiskutyus ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper
#20HozzászólásElküldve: 2011.04.21. 05:24 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 19:40
Hozzászólások: 1474
Előzmény: katus62 (#16)

Ahogy látom a lasztit egyből megtalálta :mrgreen: .
Köszönöm a képeket és a beszámolót!
Éjszakai program és lakásba járás: nem látom pontosan mit is csinál, de véleményem szerint fél. 6 hetes kora óta kutyák veszik körül. Közöttük nőtt fel, és soha nem is volt másik kutya nélkül eddig. Volt mindig, aki vigyázzon rá. Most meg kell tanulnia milyen, ha egyedüli kutya és saját magát kell megvédenie. Emiatt bizonytalan (sokat ugat) és fél (be akar menni mindenáron a falkához). Ettől persze még véletlenül sem kell ilyenkor babusgatni, mert akkor csak erősödik benne, hogy az a helyes amit tesz és végül tényleg egy percig nem fog békén hagyni titeket. Az ugatás, ha megszokja a környező zajokat akkor szerintem múlni fog, mivel alapból nem egy ugatós kutya. Én talán kétszer ha hallottam a hangját, akkor is a játékot akarta a kezemből.
Idő kell neki és emellett minden olyan cselekvést, amit nem szeretnétek határozottan tiltani.
Flipper nagyon okos és tüneményes kis kutya, én biztos vagyok benne, hogy gyorsan megszokja majd az új helyét és abbahagyja az ugatásokat, ajtókaparászást.

Puszilom a lüke fejét!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper
#19HozzászólásElküldve: 2011.04.20. 09:52 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.14. 23:27
Hozzászólások: 1381
csupa bűbáj :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper
#18HozzászólásElküldve: 2011.04.19. 19:06 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.01. 11:38
Hozzászólások: 2660
Óhh, jóságos ez a kutyus :mrgreen: :mrgreen:

Kép

_________________
Zsuzsi, Artúr és Bogi
http://www.serzsu1.new.fw.hu

Retriever Rescue Fajtamentő Egyesület 1%
Adószámunk: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper
#17HozzászólásElküldve: 2011.04.19. 18:48 
Offline

Csatlakozott: 2011.04.12. 17:20
Hozzászólások: 13
Ezek itt a képek! :roll:

http://gallery.site.hu/u/Katus62/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper
#16HozzászólásElküldve: 2011.04.19. 18:29 
Offline

Csatlakozott: 2011.04.12. 17:20
Hozzászólások: 13
Flipper továbbra is tündéri, puha kajla fülű plüsskutya, nagyon helyes, nyugodt viszont rájött, hogy van hangja és komolyan házat őriz.
A teraszról nézegetve megugatja az arra érdemeseket, és még komolyabb esetekben a kerítéshez is szalad nyomatékot adva a hangjával :D
Az éjszakai "programról" most ne essék szó, arra majd néhány nap múlva visszatérnék... :oops:


Kép

Kerültek fel képek a galériába:

http://gallery.site.hu/index.php?g2_view=core.ItemAdmin&g2_subView=core.ItemAddConfirmation&g2_itemId=17606105&g2_statusId=xb42ced21&g2_navId=x5e636cf2


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper
#15HozzászólásElküldve: 2011.04.19. 09:27 
Offline

Csatlakozott: 2011.04.12. 17:20
Hozzászólások: 13
Előzmény: fannykaas (#13)
Sziasztok! Köszönöm szépen az érdeklődéseteket és a tanácsokat, mindenből igyekszem tanulságot levonni :)
Flipper tündéri cukipofa, nyugodt kedves kutyus továbbra is amíg be nem csukódik előtte egy ajtó, onnantól csak arra koncentrál, hogy az érdekeit érvényesítse, eszméletlen miket művelt az éjjel is, bár már észrevehetően nyugisabb volt, de még az ablakpárkányra is felmászott,hogy bejuthasson valahogy :mrgreen:
Egyébként a bejárati ajtónk kilincse cserére szorul... :o
Most már csak attól tartok ,mi lesz, ha el kell mennem valahova, a kerítés sem lesz akadály a kis artistának?
Néztem Negro topikját, gyönyörű kutyus, a mi előző öregurunk is egy csodaszép fekete volt, imádtuk :(
Sziasztok!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper
#14HozzászólásElküldve: 2011.04.18. 20:36 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.01. 07:56
Hozzászólások: 70
Én is gratulálok! Most jöttem csak fel, de úgy látom minden rendben volt. :smt038


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper
#13HozzászólásElküldve: 2011.04.18. 19:48 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.14. 23:27
Hozzászólások: 1381
Előzmény: katus62 (#10) Sziasztok! Először is gratulálunk a kis gézengúzhoz, sok örömet kívánunk nektek hozzá, vele. A mi Negrónk is annyi idős mint flipper, és ő is Sacitól került hozzánk. Nálunk az első éjszaka eldőlt hogy negró bent alszik, kiharcolta magának. Kétszer vagy háromszor piszkolt be, aztán megtanulta hogy kint kell elvégeznie a dolgát. Sokszor keltem fel hozzá, volt hogy többször mint a gyerekhez, de sikert értünk el. Eleinte kint szobroztam vele a hidegben, aztán ment neki egyedül is. Mostanra határozott helye van bent, mindig ott ahol vagyunk, az éjszakák nyugisak, szobatiszta lett a drága. Nagyon sokat foglalkozunk vele, olyan mintha még egy gyerekünk lenne. Csupán a bútorokra nem mehet fel, és kicsit próbálkozva de beletörődött. A bejárati ajtón kilincset kell cserélnünk, ugyan is önállóan közlekedik, gombot kell felszerelnünk. Ám amilyen okos, azt is megtanulja majd kinyitni. Sok türelmet és szeretetet nektek. sziasztok :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper
#12HozzászólásElküldve: 2011.04.18. 16:48 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.29. 18:33
Hozzászólások: 23
Annyira aranyos ez a kis "kölök" :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper
#11HozzászólásElküldve: 2011.04.18. 10:18 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.01. 18:31
Hozzászólások: 568
Tartózkodási hely: Gödöllő
Előzmény: katus62 (#10)

hihi! a kis csibészke, harcol a jogaiért... !!! :lol: :lol:
szerintem a tuti megoldás: engedd meg neki, hogy bent aludjon! :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper
#10HozzászólásElküldve: 2011.04.18. 07:35 
Offline

Csatlakozott: 2011.04.12. 17:20
Hozzászólások: 13
Hello,Flipper gazdik jelentkeznek ;)

Túl vagyunk az első napon és éjszakán, a nap csodás volt :D éjszaka nem sokat aludtam :cry: Flipper nyugisan, Noémi ölébe fészkelve magát utazott haza az autóban. Megérkezve, mint egy kis nyomozó orrát a földre nyomva elkezdte felderíteni a kertet, és ezt estig szinte abba sem hagyta :) Tündérien viselkedett, evett ivott, játszott, egyszerre három felé futott, hogy mindannyiunkat szemmel tarthasson, ha kikerültünk a látóteréből, és minden körülmények között begyűjthesse a simiket mindenkitől. Ismerkedett a kertszomszéd goldival Tappanccsal, és elzavarta a szomszéd macsekot a kertünkből :lol: tehát birtokba vett mindent. A lakásba még be sem értünk, ő már a kanapé közepén trónolt és ártatlan szemekkel nézett, hogy ő bizony nem érti miért méltatlankodunk emiatt, és akarjuk leparancsolni onnan. :smt051 de azért lejött ;) Tündéri, aranyos, kedves, bújós volt egész nap, de eljött az este és Flipper úgy gondolta egy percet sem akar nélkülünk tölteni többé, helyet csináltunk neki a kutyaházban és az ajtó előtt szőnyegen, de ő be akart jönni, akkora hisztit rendezett, hogy ezt igazán nem gondoltam róla. Most én költöztem le a kanapéra, hogy egész közel legyek, és nem adtam fel, próbáltam megnyugtatni de ez nem sikerült, olyan vehemensen ugrált az ajtóra :evil: (ami egyébként végig üveges, tehát pontosan láttam mit csinál) hogy komolyan megijedtem, többször nagyon összeszidtam, ami végül is használt és úgy három óra körül csend lett, reggel hatig édesen aludt az ajtó előtti szőnyegen. Akkor újra kopogtatott, úgyhogy kimentem hozzá sétáltunk kicsit a kertben, bezsebelt egy csomó simit utána beengedtem, hogy nehogy újra hiszti legyen és az maradjon meg benne. Most itt alszik édesdeden közvetlenül a lában mellett, ő kipiheni az éjszakai fáradalmakat :roll:
Szivesen veszem a tuti ötleteket és jótanácsokat, de bízom benne, hogy ennél már csak jobb lehet :roll:
Nagyon sok képet csináltunk, este megpróbáljuk feltenni, csak ehhez én nem értek :oops: Noémi kell hozzá ;)
Ígérem jelentkezem a fejleményekkel, addig is puszi mindenkinek: Kati


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper - gazdát keres
#9HozzászólásElküldve: 2011.04.17. 13:07 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 19:40
Hozzászólások: 1474
Flipper gyerek ma gazdihoz költözött. Naná, hogy első látásra szerelem volt...
Kép

Kép

Kép

Elvitték még mielőtt megette volna a macskát :mrgreen: :
Kép
Ja és persze a papucsomat is szerette volna magával vinni, de nem adtam!

Remélem gazdik hamarosan jelentkeznek, hogy hogy bírnak a kis kamasszal!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper - gazdát keres
#8HozzászólásElküldve: 2011.04.14. 22:42 
Offline

Csatlakozott: 2011.04.12. 17:20
Hozzászólások: 13
Semmi baj, csak vártalak :) Lényeg, hogy nincs baj! Holnap várlak megint ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper - gazdát keres
#7HozzászólásElküldve: 2011.04.14. 21:31 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.01. 07:56
Hozzászólások: 70
1000 bocsánat, kicsit megcsúsztunk az edzéssel. Holnap megyek. Előtte telefonálok!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper - gazdát keres
#6HozzászólásElküldve: 2011.04.14. 19:51 
Offline

Csatlakozott: 2011.04.12. 17:20
Hozzászólások: 13
Szeretettel üdvözlök Mindenkit :)
Kati vagyok, én szeretném örökbe fogadni ezt a tündéri kiskutyát Flippert.
Naponta többször (sokszor) feljövök az oldalra és megnézem a képeit :oops: már nagyon izgulok, szeretném, ha minél előbb nálunk lehetne :D

Ma felhívott Tamara, hogy este eljön "családlátogatásra" :) de sajnos nem ért ide, talán valami közbejött. A másik időpontot holnap délutánra mondta, remélem az sikerül, mert ha minden rendben lenne, akkor vasárnap el is mennénk Flipperért :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper - gazdát keres
#5HozzászólásElküldve: 2011.04.11. 19:42 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Előzmény: Saci (#4)

Le is cseréltem a képét. :D

Ő is fent van már az allatok.info-n.
A Gazdikeresőre a következő frissítéskor tudom feltenni...

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper - gazdát keres
#4HozzászólásElküldve: 2011.04.11. 18:51 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 19:40
Hozzászólások: 1474
Flipper egy egészen kicsit labdamán:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Néha azért lecseréli a lasztit:
Kép

Mindezek mellett pedig önkiszolgáló alkoholista a lelkem:
Kép

Kép

Kép

Na röviden ő Flipper :mrgreen: . Áldott jó gyerek. Okos, könnyen tanítható, játékos kis kamasz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper - gazdát keres
#3HozzászólásElküldve: 2011.04.11. 18:44 
Offline

Csatlakozott: 2010.03.19. 21:18
Hozzászólások: 758
Előzmény: Sonriente (#2)
:mrgreen: Jól mutatna Carlos és Lutri között!!! :lol:
:smt039


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Flipper - gazdát keres
#2HozzászólásElküldve: 2011.04.09. 09:43 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2010.01.15. 19:23
Hozzászólások: 391
Előzmény: Fruzsi (#1)

Nagyon szép kiskutya! Hogy maradhatott gazdi nélkül? A szívem szakad meg ilyenkor.. :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Flipper
#1HozzászólásElküldve: 2011.04.09. 08:46 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Flipper 6 hónapos labrador retriever jellegű kanocska. Egész kicsi babakutyaként került a tököli menhelyre, de sajnos hiába teltek-múltak a hónapok, ő mindig maradt. Hogy esélyt kaphasson egy jobb életre, kihoztuk őt, remélve, így gyorsabban gazdára talál, és nem egy falkában sokadikként kell felnőnie.
Nyakörvet, pórázt egyelőre nem ismeri, sőt a világot is most tanulja. De apportírozni és vízben pancsolni, azt már tud. Pihe-puha, bűbáj kis kölök.

Gazdát keres: 20/59-333-80

Flipper képei: http://gallery.site.hu/u/RR_-_Retriever_Rescue/1gazdatkeres/Flipper/

Kép

Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 37 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség