Retriever Rescue

A Retriever Fajtamentés hivatalos fóruma

1% a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11
Pontos idő: 2024.04.27. 16:10

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 59 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Carmen
#59HozzászólásElküldve: 2012.05.03. 11:47 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.09. 14:01
Hozzászólások: 69
Sziasztok,
hogy van kicsi Carmen? Esetleg néhány új kép...? :)
N


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen
#58HozzászólásElküldve: 2012.04.21. 09:12 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.09. 14:01
Hozzászólások: 69
Előzmény: brikett (#57)
Na végre megnyitja itt a csatolt képeket, múltoriban itt csak piros x-eket láttam a képek helyén.
Édes a labdákkal, látszik nagy gondban van, h melyiket válassza :lol:
Jól vagytok? Lassan kezdődik a suli is, igaz? :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen
#57HozzászólásElküldve: 2012.04.09. 16:42 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.22. 20:11
Hozzászólások: 14
Újabb képek készültek a kisasszonyról és újabb tapasztalattal gazdagodtunk: nagyon fél a vihartól, meg se állt a kanapéig ahonnan nem volt hajlandó lejönni :lol:
Nagyon szeret labdázni, a legnagyobb kérdés, hogy melyikkel? :)


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen
#56HozzászólásElküldve: 2012.04.03. 17:40 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Előzmény: brikett (#54)

:)
Csini a csaj!

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen
#55HozzászólásElküldve: 2012.04.03. 16:16 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.09. 14:01
Hozzászólások: 69
Előzmény: brikett (#54)

Jajjj, de csinos a kisasszony a piros nyakörvében. Na, és a keresztbe tett lábak, igazi nőcis, nagyon cuki :D
Jóóóó képek, köszi :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen
#54HozzászólásElküldve: 2012.04.03. 12:17 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.22. 20:11
Hozzászólások: 14
Carmen továbbra is nagyon sok mosolyt csal az arcunkra , egész nap szaladgál az udvaron, kertészkedik ,labdázik.
Feltöltöttem a Tiszai képeket és 2 otthonit ,amikor éppen pihen :)

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen
#53HozzászólásElküldve: 2012.03.31. 06:38 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.09. 14:01
Hozzászólások: 69
Előzmény: brikett (#52) :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen
#52HozzászólásElküldve: 2012.03.28. 20:50 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.22. 20:11
Hozzászólások: 14
Előzmény: Nocciola (#51)
A Tisza parti séta jól sikerült, de nem merem a pórázról elengedni, így a fürdés csak hasig sikerült, távolabbra nem jutott a kis drága. A vízen úszó kacsák látványa igencsak felkeltette az érdeklődését, :roll: de ettől én még jobban megijedtem és nem mertem elengedni. Ennek ellenére sikerült képeket csinálni, igyekszem mielőbb feltenni őket.
Amikor ketten vagyunk, akkor szépen hallgat a nevére és visszajön, de ha felbukkan egy másik kutyi vagy macsek, akkor rögtön elfelejti a nevét. :lol: Kerestünk sulit, május 2-án kezdünk.
A macskákkal addig nincs baj, amíg meg nem mozdulnak, de ez elég ritka, a futó macska látványa viszont teljesen felzaklatja.
Labdázni nagyon szeret, mire este van és befekszik az ágyikóba igen fáradt, általában hangosan horkol álmában, néha kicsit fut is. Szóval egy tünemény, ha még a macska project is megvalósul, akkor egy álom! :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen
#51HozzászólásElküldve: 2012.03.28. 11:51 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.09. 14:01
Hozzászólások: 69
Előzmény: brikett (#49)

Volt fürcsi a Tiszában? Hogy viselkedett a kislány?
Cica-ügyben már szóltak előttem tapasztaltabbak, de én is remélem, h hamarosan oldódik a feszült helyzet. Én bízom Carmenben, mert úgy szeretgette a nyugis nagy cicát, biztos a nagy izgatottság miatt ugatja, de persze ettől még rémisztő... :?
Nekem is el kezdenem Marcipánt szoktatni az anyuék cicáihoz, ott kerültük eddig a direkt találkozást, de most meg fogom próbálni a hordós-megoldást a legbátrabbik cicával. :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen
#50HozzászólásElküldve: 2012.03.26. 10:42 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 17:29
Hozzászólások: 1245
Tartózkodási hely: Cegléd
Előzmény: brikett (#49)

Hogy sikerült a tiszai túra?
Nálunk úgy történt eddig minden kutya és macska összeszoktatása, hogy rájuk hagytuk, majdcsak rájönnek a tutira. Jó, belátom, ez nem tudományosan megalapozott módja az összeszoktatásnak, de eddig bevált. Amikor azzal próbálkoztam, hogy én fogtam a cicát, a gyerek a kutyát, akkor csak másfélezer karmolás lett az eredménye a kezemen. (És a felismerés, hogy a macska még sokkal hajlékonyabb, mint gondoltam.)
Amikor Gömbőc hozzánk került, a macs kb. egy hónapig sztrájkolt a tetőn. Aztán feladta. Amikor Kincsi is megérkezett, újabb egy hét sztrájk volt, akkor hamarabb adta fel. Hidegben összefekszik a kutyákkal, nem is fél tőlük, de persze, ha fut, akkor az ebek is futnak. Nanáhogy.

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen
#49HozzászólásElküldve: 2012.03.24. 19:57 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.22. 20:11
Hozzászólások: 14
Előzmény: Kriszta (#48)
Lassan két hete van nálunk a kisasszony és egyre több tulajdonságát ismerjük meg. Változatlanul szoros emberfogásban éli életét, mindenhová követ bennünket, nem szeret egyedül. A kertészkedésben már profi, a nagyival napi szinten műveli. Sokat van az udvaron, de este kocog be, irány az ágyikója és általában reggel 6-ig alszik, akkor megnyalja a fejem, jelezvén, hogy itt az idő :lol:
Az almát meghámozva, felkockázva nagyon szereti, ha mondjuk, hogy szépen, akkor tényleg szépen veszi el és nem a fél karunkkal együtt. Sétálni imád, még pórázon megyünk, néhányszor engedtem el a téren, amikor kutyi pajtik is ott voltak. Általában pozitívan fogadja a kutyusokat, néha előfordul morgás, főleg, ha a hátsója iránt érdeklődik valaki. :roll:
Egy dolog nem akar sikerülni: összebarátkozni a macskáinkkal. Próbáljuk a macska hordozóban behozni a macsekot, de amint felfedezi éktelen ugatásba kezd, amit a macska morgással, nyávogással és fújással viszonoz. Itt tartunk. :cry:
Holnap ha jó idő lesz a Tiszán fürdést tervezünk, majd beszámolok :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen
#48HozzászólásElküldve: 2012.03.19. 19:30 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 17:29
Hozzászólások: 1245
Tartózkodási hely: Cegléd
Előzmény: Nocciola (#46)

Tök jó fotók, teljesen átjön a hangulat. Tehettek még fel :)

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen
#47HozzászólásElküldve: 2012.03.19. 16:55 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.22. 20:11
Hozzászólások: 14
Előzmény: Nocciola (#46)

Köszi segítséget! Ma egész nap kertészkedett a nagyival, úgyhogy most pihi van, de 6-kor találkozunk a barátokkal a téren, nagyon sűrű programja van a kisasszonynak!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen
#46HozzászólásElküldve: 2012.03.19. 16:47 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.09. 14:01
Hozzászólások: 69
Előzmény: brikett (#45)
Szia,
jajj, de egy drága, ezt a hatalmas vigyort, látszik, hogy nagyon boldog :D

Kép

Kép

Kép


Úgy kell bemásolni, h a képtárból képenként a második sort ([img] kezdetű/végűt) úgy ahogy van bemásolod a levélbe, előnézetben már látod a képet is :

Fórumban való használathoz másold az alábbi kódok valamelyikét:
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen
#45HozzászólásElküldve: 2012.03.19. 16:32 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.22. 20:11
Hozzászólások: 14
Sziasztok!

Töltöttem fel képeket Carmenről a képtárba. :)
Nagyon jól érzi magát a kislány, jól megy már a póráz nélküli séta és a jutalom falatok sem maradnak el.
Tegnap a séta közben találkoztunk két másik labi kutyussal. Carmen eleinte kicsit félénken viselkedett, de aztán jól kijött az új társakkal. :)
Szeretnék segítséget kérni ,abban ,hogy ide a fórumba hogyan tudnék képeket feltölteni?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen
#44HozzászólásElküldve: 2012.03.17. 07:57 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.09. 14:01
Hozzászólások: 69
Hogy van Carmen? Cicakkal sikerult osszeszoktatni?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#43HozzászólásElküldve: 2012.03.13. 11:22 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.09. 14:01
Hozzászólások: 69
Előzmény: brikett (#42)
Örülök, hogy ilyen gyorsan magára talált a kislány. Édes kis szeretet-gombóc, gyorsan oldódik, ez a viselkedés már ismerős... :D
A cicával való sikeres találkozásnál Carmen pórázon volt, a macsek meg rendkívül öntudatos volt (esze ágában se volt menekülni), így Carmen elkezdte nyalni-falni, a cicának sem lehetett rossz, mert tűrte :lol:
Marcipán tegnap igen maga alatt volt, sétánál tőle szokatlan módon csak bandukolt, elengedtem az erdőben, erre futkározás helyett lefeküdt és 10 percig csak molyolt-rágcsált... szerencsére otthon húzkodós játékkal és egy csülökkel sikerült valamennyire felvidítani. Ma reggel már jobb kedve volt, szerencsére találkoztunk Gemmával, a korábbi bandázós képekről ismerős hovawart barátnőjükkel, vele kifutkározták magukat, nyúzták-húzták egymást, na meg rosszalkodott is egyet: bebújt egy nem lakott ház telkére, és sehogy sem akart kijönni (kukázott :oops: ), úh be kellett másznom a kerítésen utána, h kihozzam :? . Úgyhogy lassan csak kiheveri a fiúcska.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#42HozzászólásElküldve: 2012.03.12. 20:47 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.22. 20:11
Hozzászólások: 14
Előzmény: Fruzsi (#41)

Nagyon köszönöm, holnap kezdjük a gyakorlást. Amúgy nagyon édes, imádja a simit, folyamatos pacsi osztás, puszi osztás. Remélem Marcipán is megvigasztalódott, tegnap nagyon szomorú volt, amikor elhoztuk a kislányt.
Vettünk egy szivacságyat, rá se néz. Kötélhúzós labdája van, azzal nagyon szeretnek játszani, nagyi dobja, Carmen visszahozza.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#41HozzászólásElküldve: 2012.03.12. 19:50 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Előzmény: brikett (#40)

Kutyát zárd be, macskát kapd el. Tedd macskahordozóba és azért pórázon a kutyával engedd oda.
Hadd ismerje meg ő, és neveld először a kutyát. Ha az ő részéről tuti a dolog, akkor a macskával a lakásban találkozzon, macskát simogassátok, nyugtassátok, közben lehetőleg ne karmoltassátok szét magatokat. :mrgreen:
Egy idő után rájön, hogy nem kell félni a kutyától.

Ami alap ilyenkor:
A futó macskát minden kutya megkergeti.
A kertben minden macska futni fog.
:mrgreen: A többit számold ki. :mrgreen:


A www.retrieverhelp.com képtárhoz adtam Neked belépési jogokat, az itteni saját fórumos felhasználóneveddel és jelszavaddal tudod használni.
A használata elég értelemszerű, de ha elakadsz, szólj!
Érdemes 1024x768 agy 800x600 pixelnél nem nagyobb képeket feltölteni!

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#40HozzászólásElküldve: 2012.03.12. 19:43 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.22. 20:11
Hozzászólások: 14
Előzmény: Kriszta (#39)

Köszönjük a jókívánságokat. Azt hiszem nevet változtatunk és Árnyék lesz az új név, mivel folyamatosan követ bennünket mint az árnyék.Ma voltunk felderíteni a környéket, reggel egy rövidebb , este egy hosszabb sétát tettünk, még pórázon. Egész jól megy a dolog addig, amíg egy macsekkal nem találkozunk, akkor aztán se hall, se lát Dömötör lesz belőle.
A saját macskáink egy egész rövid időre előkerültek, de sajnos egyikkel sem sikerült túl jól az első találka, így törjük a fejünket, hogyan lehetne barátibbá tenni a kapcsolatot, ötleteket szívesen fogadunk. Teljesen odavan a macskákért, lehet, hogy csak játszani szeretne, de a közeledése egyenlőre drámaian hat a macsekokra.
Készítettem ma néhány képet, megpróbálom feltenni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#39HozzászólásElküldve: 2012.03.12. 17:27 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 17:29
Hozzászólások: 1245
Tartózkodási hely: Cegléd
Előzmény: brikett (#34)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nagyi gondolom nagyon örült. Várjuk a további beszámolókat, és sok boldogságot kívánok nektek együtt!

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#38HozzászólásElküldve: 2012.03.12. 10:41 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.09. 14:01
Hozzászólások: 69
Előzmény: Fruzsi (#37) Orulok, hogy ilyen szereto gazdikhoz kerult a kislany, sok boldogsagot kivanok nektek innen is :) . A kosar 8-as meret, ebben ahogy latszik a kepen Carmen keresztben is ill.Marcival kettesben is elfert :D. Sok puszi a kis tundernek. "Neveloanyu" :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#37HozzászólásElküldve: 2012.03.12. 10:05 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Előzmény: brikett (#34)

:)
Örülök, hogy minden rendben ment!
Végül vettél kutyakosarat? Bocsi, csak egész nap futkorásztunk, alig nézegettem a telefonomat tegnap. :oops:

A macskák már csak ilyenek... szerintem pár nap és előkerül.

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#36HozzászólásElküldve: 2012.03.12. 09:53 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2011.11.21. 11:15
Hozzászólások: 699
Sok boldogságot Carmennek és a gazdiknak egyaránt! :smt041

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#35HozzászólásElküldve: 2012.03.12. 08:36 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.14. 23:27
Hozzászólások: 1381
Sok örömet és boldogságot kívánunk nektek Carmennel. :smt023


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#34HozzászólásElküldve: 2012.03.12. 06:45 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.22. 20:11
Hozzászólások: 14
Előzmény: Nocciola (#33)
Jó reggelt mindenkinek!

Tegnap este óta mi vagyunk Carmen gazdijai. Először kissé megilletődötten fogadta a találkozást, de miután elindultunk a kocsival , Szegedig csöpögősre nyalta a nagyit. Este feltérképezte az udvart, főleg a macska szekció érdekelte, de a macskáink ügyesen elbújtak. Este jól aludt, nem volt gond a szobában alvással. Reggel az udvaron megtörtént az első találkozó, összefutott Luciferrel, az egyik macskával, Lucifert azóta nem láttuk. Most indulunk sétálni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#33HozzászólásElküldve: 2012.03.11. 14:47 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.09. 14:01
Hozzászólások: 69
Előzmény: Kriszta (#30)
:lol:
Tegnap óriásit sétáltunk velük, végre sikerült kifárasztani őket. Nagyon ügyes volt Carmen, az erdőben órákig póráz nélkül jöttek, és ő végig 5 méteren belül maradt, első hívásra jött hozzánk. Carmen volt az őrző-védőnk, Marcipán a felderítőnk :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#32HozzászólásElküldve: 2012.03.10. 08:36 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.09. 14:01
Hozzászólások: 69
Előzmény: Fruzsi (#31) Nem, sot :D ! Carmen veszettsegre oltva 8-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#31HozzászólásElküldve: 2012.03.09. 23:29 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Előzmény: Nocciola (#27)

Nagyon jók a fotóid! :)
Jól mutatnak a srácok. :)

Férjed nagyon rendes, hogy bevállalta őket. Azért ugye nem ment el a kedve, miután jól kifárasztották? :lol:

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#30HozzászólásElküldve: 2012.03.09. 21:23 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 17:29
Hozzászólások: 1245
Tartózkodási hely: Cegléd
Előzmény: Nocciola (#29)

Fitness-kutya! Írjátok bele a gazdikereső szövegbe, hogy kifejezetten update 1-es kutyáról van szó, sőt, lehet, hogy -1-es, mert minél többet használja valaki, annál többet fog fogyni.

_________________
KépKép

KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#29HozzászólásElküldve: 2012.03.09. 13:47 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.09. 14:01
Hozzászólások: 69
Néhány napig csodálkoztunk Carmenre: be van húzva a farka...félős lett a kutyus, vajon mitől? Sok volt neki Marcipán??? (mondjuk ez reális.... :lol: )
Na aztán, amikor hétfőn mentünk (volna) oltatni, a hőmérőzés előtti farok-birizgálásnál sikkantott egyet. Dokinéni jól megvizsgálta, nem igazán talált semmit, de az látszott, h fájlalja. Oltás ezért nuku, dokinéni nem adta be neki, mondván várjuk meg mi lesz ebből, ehelyett fájdalom és gyulladáscsökkentő bogyót kapott, mert valószínűleg vmi kisebb sérülés. Hát ahogy ezek ketten birkóznak néha, nem is csoda....Szerencsére 2-3 nap után lassan elkezdett kimászni a farkincája a lába közül, és - ahogy a képeken is látszik - ismét óriási lelkesedéssel játszanak Marcipánnal.
Úgyhogy most már semmi sem állíthat meg minket, ma-holnap meg kell kapja az oltását :) :!:

Annál is inkább, mert vasárnapra várjuk a gazdi-jelöltjét :)

Tegnap esti simi közben néhány percre Carmen Marcipánon "ágyazott meg", a nagy kajla jólesően morgott alatta, Carmen meg fekve pörgött és röfögött Marcipánon. Sajnos nem sikerült lefényképeznem, mert ahogy eltávolodtam kicsit, Carmen szokásához híven pörgött utánam. Hát nem egy lassú kutya, az tuti :lol: .

Elsősorban én vagyok a séta-felelős, de tegnap este a férjem helyettesített: "Ööööö....hát minden elismerésem, az elején mintha fogathajtó versenyen lettem volna..." Hát tuti hogy a kondi bérletet megspórolom, elég a napi 2x-i séta (mármint nekem, nekik nem valószínű), ahogy ezek ketten megindulnak a lejtőn....gondolom jó műsor lehetünk a környékbelieknek :lol: Úgyhogy sokat "lovacskázunk": megáll....lábhoz....megáll... Múlt hétvégén voltunk kicsit futni is, na a 6km kocogós tempóban bejött nekik, lazult a póráz :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#28HozzászólásElküldve: 2012.03.09. 13:40 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2011.11.21. 11:15
Hozzászólások: 699
:smt060

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#27HozzászólásElküldve: 2012.03.09. 12:11 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.09. 14:01
Hozzászólások: 69
Sziasztok, Carmen vagyok, tessék engem szórakoztatni :lol:
Kép
Carmen és Marcipán ma reggel borzasztóan komolyan vették a kötélhúzást és fahordást :D
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Pillanatnyi, de tényleg csak egy pillanatnyi pihi :)
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#26HozzászólásElküldve: 2012.03.07. 21:24 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Carmen leírása is elkészült:

Idézet:
Carmen 2 éves ivartalanított labrador szuka, akit az esztergomi gyepmesteri telepről kikerülvén azonnal ivartalanítottunk, majd kapott chipet és és parazitamentesítő szereket. Leginkább kinti- benti kutyus szeretne lenni, mivel nagyon ragaszkodó, folyton a gazdi nyomában van, keresi a társaságát. Értelmes kis hölgy, kiválóan alkalmazkodik a családi életritmushoz: pórázon szépen sétál, nagyon jól viselkedik, ha épp nem ő van a középpontban, de ha játékról van szó, nem ismer határokat! Aktív és imád labdázni. Cicákkal barátságos, de inkább velük is játszana, más kutyákkal pedig jól kijön, de a domináns kanokat néha nehezen viseli.

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#25HozzászólásElküldve: 2012.03.05. 10:38 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.09. 14:01
Hozzászólások: 69
szeretet-gombóc
Kép

Teee, figyi, ez már haza is akar vinni minket???
Kép

hmmmmmm....hát én még egyáltalán nem fáradtam el, gyere, rumlizzunk egyet!
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#24HozzászólásElküldve: 2012.03.01. 18:04 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.09. 14:01
Hozzászólások: 69
Előzmény: Anitaanya (#23)
:lol:
Borzalmasan félelmetes próbál lenni...vajon miért is nem ijed meg senki tőle???? :roll:
Imádnivaló kis kutty, igazából azért szeretném, ha lassan összetalálkoznának az álomgazdival, mert egyre nehezebb lesz tőle elbúcsúzni... fura érzés, hiszen ő az első kis ideiglenesünk.

Tud valaki segíteni hogyan lehet ide mp4 videót feltölteni? köszi előre is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#23HozzászólásElküldve: 2012.03.01. 15:20 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2011.11.21. 11:15
Hozzászólások: 699
Előzmény: Nocciola (#22)

Szép és jófej kutyus ez a Carmen! Főleg a birkózós képeken nagyon vérszomjas... :lol:

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#22HozzászólásElküldve: 2012.03.01. 14:50 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.09. 14:01
Hozzászólások: 69
Carmen néha merengős...
Kép
Kép

Carmen gyakran huncutkodós-játékos...
Kép

Carmen olykor bandázós...
Kép
Kép
Kép

Carmen barátnőzős-birkózós...
Kép
Kép
Kép

Bocsi a képek minőségéért, csak teló volt kéznél a (remélhetőleg utolsó) sötét téli napon :oops: .


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#21HozzászólásElküldve: 2012.02.27. 14:03 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.09. 14:01
Hozzászólások: 69
Kicsi Carmen megunta, h mindig csak irigy-kutyásat játszanak Marcipánnal, így hétvégén végre nyitottak a közösen húzkodós, birkózós, egymásra ugrálós játékok felé. Eddig elsősorban minket udvarolt körbe, és Marcipán rámenős csajozós közeledése elől kezdetben menekült, majd kinevezte magát Marcipán főnökasszonyának, és bebútorozott annak házikójába, védte a sejhaját, a kaját, a játékokat... közös séta és néha egy kis puszizkodás jöhetett szóba. A labda első pillanattól nyerő volt nála, a kötél-húzkodós lényegét először el kellett magyarázni neki, aztán vhogy mindig az én kezemben kötött ki a nyálas kötél egyik vége. ;)
Aztán tegnap kis rásegítéssel rájöttek, hogy két kutyának is jó az a kötél, és h ez így mennyivel jobb móka, így aztán pattant a buli, cukin birkóztak, kergetőztek, Carmen hátulról ugrált Marcira (kis szerepzavar, na... :lol: )

A sétára total rá vannak pörögve mindketten, Carmen cukin toporog a mellső lábaival az ajtó előtt izgalmában, ahogy meglátja a pórázt. Ahogy elindulunk, az első pár percben kb repülök utánuk. További új fejlemény, h reggeli séta közben Carmennek leesett, h mit jelent az "ÜL". :idea: :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#20HozzászólásElküldve: 2012.02.23. 19:00 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.09. 14:01
Hozzászólások: 69
Ma két hete él velünk Carmen, ez a kis szeretetgombóc.
Nagyon kell ám vele vigyázni, mert csókot lop: reggel miközben megpróbáltam kicsit kikefélni a bundiját - ami eleve nem könnyű feladat egy ilyen kis izgő-mozgó pörgettyűnél - közben kaptam szájra-puszit :D. Ő egy nagyon aktív kiskutya, imád sétálni, szimatolni, labda után futkosni és azt (általában) gyönyörűen visszahozni, tűzifa-hasábokat szétpakolászni, na és persze a gazdi 1 méteres körzetében lenni és puszilkodni. A kezdeti ugrabugra után egész szépen sétál - igaz nem mindig láb mellett, nehogy lemaradjon valamiről. Ő ugyanis nem szeret kimaradni a történésekből, ha ezt szimmantja, akkor csahol :D.
Vezényszavakra, engedelmességre még tanítgatni kell, de figyel az emberre, így nem lesz nehéz ügy. Mintha a "marad" és a "fuj" értelmét kapizsgálná. Étvágya remek és egyáltalán nem válogatós, eddig bármit kapott, mindent hálásan befalt :D. Szépen begyógyult a pocikája, stramm és vagány kislány. Öntudatos, nyugalmi helyzetben lévő macsekkal tesztelve azt mondhatom, h cica-kompatibilis, Carmen barátsága jeléül puszilgatta és nyüszögve játékra invitálta. Utcán futó macska felé reflexből futva közelítene :). Hamar otthon érezte magát nálunk, pikk-pakk bebútorozott Marcipánunk házikójába, most úgy tűnik kettejük viszonylatában ő a főnök :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#19HozzászólásElküldve: 2012.02.20. 21:26 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Előzmény: Nocciola (#15)

Tényleg eléggé elgurult neki. :)
A gallérral kapcsolatban... pedig akartam írni, hogyha kell majd Marcinak, használja egészséggel... de asszem, ezt visszaszívom. :)

Ahogy írod, akkor Carmen cica-kompatibilis is.
Jobbulást a hasának!

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#18HozzászólásElküldve: 2012.02.20. 21:20 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.10. 21:34
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Gödöllő
Előzmény: Tenner Anna (#16)
Sajnos teljesen igazad van. En is azt irtam, hogy meg kell varnom, mig stabilizalodik aż anyagi helyzetunk. Bar a nagyfiam nem idegenkedik, csak siman nem erdeklik az allatok. Es termeszetesen nem a torpinek vagy miatta szeretnek kutyat, o csak a hab a tortan.
Jo, hogy ennyire figyeltek, hova kerulnek a kutyusok. Ez nem is ide valo mar, atmegyek beszelgetos topicba. Koszonom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#17HozzászólásElküldve: 2012.02.20. 18:45 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2011.11.21. 11:15
Hozzászólások: 699
Előzmény: Nocciola (#15)

:smt007

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#16HozzászólásElküldve: 2012.02.20. 18:27 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.31. 17:51
Hozzászólások: 729
Kedves CarmenAnyu, elnézésedet kérem, de szeretnélek egy kicsit lehűteni:))
Egy 15 hónapos gyermek kutyaszeretete nagy dolgo, de kutyabeszerzés döntésénél nem befolyásoló tényező (hacsak nem annyiban, hogy örülünk, hogy legalábbnem fél tőle), a nagyfiú "hidegsége" annál elgondolkodtatóbb - én a magam részéről nem szívesen adok olyan családba kutyát, amely családban vki nem rajon egyértelműen a kutyákért, főként, ha egy legnagyobb gyerekről van szó, hiszen adódhat helyzet, amikor jó volna, ha ő törődne a kutyussal...
Azt is el kell mondanom, hogy a kutyatartás stabil anyagi hátteret kíván, ha épp megszűnőben levő munkahely problémájával küzdötök, nem biztos, hogy e mellé egy kutya befogadása aktuális.
Nem tudom, hogy tervezed a jövőt, de azt is gondold majd végig, hogy alakulhat úgy az élet, hogy a most legkisebb elmegy oviba, te pedig dolgozni és a kutyázás időigényes is...

Előzmény: Carmenanyu (#14)

_________________
Anna
http://www.lelenc.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#15HozzászólásElküldve: 2012.02.20. 17:37 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.09. 14:01
Hozzászólások: 69
Egy kis képes beszámoló Carmen mindennapjairól

Carmennek is elgurult ma a gyógyszere :lol:
Kép
Kép

Naaaa, dobd már azt a labdát! :)
Kép
Kép

Kicsi Carmenben egy cica veszett el: folyamatosan a lábam alatt bújkált át és dörgölőzött, így provokálta ki ez a kis szeretetgombóc a vakarászást
Kép

Tölcsér: Carmen-design (nem újrahasznosítható...) :)
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#14HozzászólásElküldve: 2012.02.19. 22:55 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.10. 21:34
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Gödöllő
Előzmény: Fruzsi (#12)
Iszonyuan szeretnek egy labit! 3 fiam van, a legkisebb 15 honapos es imadja a kutyakat.Hihetetlen, hogy mennyit szamit a genetika. A kozepso fiam olyan normal gyerekszinten szereti oket, a legnagyobbat hidegen hagyjak, de ez a kis torpe majd megveszik ertuk. De sajnos a ferjem munkaja meg fog szunni, igy valahogy ki kell huznom, mig megoldodnak az anyagi nehezsegeink:(
Venusz leirasa nagyon tetszett!!! Sajnos Carmenrol keveset lehet olvasni.
Uj vagyok az oldalon. Karacsonykor koltoztek be uj szomszedaink egy tunemenyes golden kannal. Hat mikor megtudtam, hogy menhelyi, nem hittem a fulemnek. En eddig azt hittem, onnan csak ronda es problemas kutyat lehet beszerezni, de Malor egy gyonyoru tunder kutty. Szoval ettol a hirtol lettem besozva es azota megtalaltalak titeket es nem lesz nyugtom, mig nem szerzek egy ilyen tundert magunknak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#13HozzászólásElküldve: 2012.02.19. 17:45 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.09. 14:01
Hozzászólások: 69
Carmennel ma voltunk varratszedésen, kezdeti ficánkolás után jól tűrte a kislány a kiképzést. Szépen begyógyult a pocija. A rendelőben találkoztunk az ott lakó nagy cicával, Carmen jól megpuszilgatta, majd sípolt, h szeretne vele játszani :).
Oltásaival dokibácsi szerint még egy pár napot várnunk kell, mert még picit megy a hasa úh most diéta, prémium táp helyett rizseshús... :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#12HozzászólásElküldve: 2012.02.18. 10:40 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Előzmény: Carmenanyu (#11)

Nem, de érdeklődő van rá.
Ha úgy gondolod, érdekelne Carmen, kérlek, beszéljünk telefonon: 20/59-333-80

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#11HozzászólásElküldve: 2012.02.17. 22:55 
Offline

Csatlakozott: 2012.02.10. 21:34
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Gödöllő
Mármint Nikitől vagy már el is vitte egy gazdi??


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Carmen - gazdát keres
#10HozzászólásElküldve: 2012.02.17. 16:12 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Carmenről csupa szépet és jót hallottam. Jól viselkedik, okosan beilleszkedett, nagyon kedvesés bájos kislány!

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 59 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség