Retriever Rescue

A Retriever Fajtamentés hivatalos fóruma

1% a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11
Pontos idő: 2024.04.20. 08:07

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 63 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
#63HozzászólásElküldve: 2017.06.13. 16:19 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.09. 19:58
Hozzászólások: 3812
SMARAGD / ZSÖMI:
Ebből a kisbabából ( sárga nyakörvben, ül) :
Kép
a jobb szélen alszik:
Kép
ez a gyönyörű kétéves kutyalány lett:
Kép
Kép
Kép

Molly és Zsömi:
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#62HozzászólásElküldve: 2016.08.26. 14:41 
Offline

Csatlakozott: 2013.04.13. 15:03
Hozzászólások: 276
Előzmény: BeaÉsGergő (#61)

Megint nagyon ügyesek vagytok! ;) Remélem, a tanultakból láthatunk részletet a szept 11-i találkozónk alkalmával ;) ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#61HozzászólásElküldve: 2016.08.11. 10:33 
Offline

Csatlakozott: 2015.08.11. 20:43
Hozzászólások: 16
Sziasztok!

Újra jelentkezünk Mollyval. Ma születésnapot ünneplünk, mivel egy éve ezen a napon hozták el nekünk Zsaniék a kis pöttöm Mollert :) Azóta hatalmasat nőtt, és a kamaszkor zseniális korszakát éljük éppen :D (Ő sokkal jobban élvezi mint a gazdik :D )
Mióta nem írtunk, azóta újabb sikeres vizsgát tettünk, középszinten. A sulival voltunk falkatúrán, ahol nagyon ügyesen viselkedett, szinte végig póráz nélkül szaladgált, és ha hívtam, vissza is jött. Szombattól hetente egyszer kutyás klubra fogunk járni, ahol az eddig tanultak mellé még több szuper dolgot tanulunk majd :) Hetente kétszer járunk kutyafutira, ahol hatalmasakat játszik. :)
Moller nem igazi labi, olyan szempontból, hogy hiába szoktattuk pici korától a vízhez, a mai napig csak akkor rongyol be a vízbe, ha más kutya előtte bemegy. :D De azért próbálkozunk. :)
És jöjjön néhány kép:)


Mikor hozzánk került ilyen pöttömke volt:
Kép

Falkatúrán várjuk, hogy mindenki megebédeljen :D
Kép

Falkatúrán bement a többiek után a vízbe
Kép

Ha hárman megyünk, csalogatni kell :D
Kép

Túra után édes a pihenés:
Kép

Kutyafutin a legjobb pajtival :)
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#60HozzászólásElküldve: 2016.05.25. 15:11 
Offline

Csatlakozott: 2009.03.25. 10:31
Hozzászólások: 36271
Előzmény: BeaÉsGergő (#58)

Gratulálok

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#59HozzászólásElküldve: 2016.05.25. 08:26 
Offline

Csatlakozott: 2015.05.13. 15:24
Hozzászólások: 508
Előzmény: BeaÉsGergő (#58)

Nagyon jó hírek, gratulálok. Nagyon okos Molly és úgy tűnik, boldog is nálatok ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#58HozzászólásElküldve: 2016.05.16. 19:03 
Offline

Csatlakozott: 2015.08.11. 20:43
Hozzászólások: 16
Sziasztok!

A hétvégén sikeresen teljesítettük Mollyval az engedelmes 1 vizsgát. Sajnos az időjárás nem kedvezett nekünk, így nem sikerült olyan eredményt elérnünk, mint a tanfolyam során. :( A vizsga alatt teljesen eláztunk, de szerencsére egyikünk sem esett hasra a feladatok során. :D Videó is lesz majd a vizsgánkról. :) Az elmúlt hónapban is jártunk sokfelé. Voltunk Budafokon egy csodás parkban, jártunk Tihanyban, Veszprémben. A hétvégén már kezdjük is újra az iskolát, középszintű tanfolyamon. :) Remélem sokat tanulok majd. :)

És jöjjenek a képek :)

Nagyon okos vagyok :)
Kép

A vízzel egyedül csak ismerkedem (de ha valaki megmutatja mit kell csinálni, akkor ő is pancsol ám :) )
Kép

Érdekeeeees :) <3
Kép

Sikeres vizsga :)
Kép

Csodaszép kiskutya :)
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#57HozzászólásElküldve: 2016.04.18. 21:17 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Előzmény: BeaÉsGergő (#56)Nagyon ügyesek vagytok!!! :smt023
Köszönjük a képeket! Sajnálom, hogy nem tudtatok eljönni, nagyon kíváncsi voltam Mollyra, utoljára kétmaroknyi kis csöppség volt, mikor találkoztam vele és bátran nézett szembe az első oltással. :P Milyen hatalmasat nőtt ő is! ;)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#56HozzászólásElküldve: 2016.04.17. 14:24 
Offline

Csatlakozott: 2015.08.11. 20:43
Hozzászólások: 16
Sziasztok!

Mivel sajnos a körülmények nem kedveztek nekünk, így Mollyval nem jutottunk el a találkozóra, de cserébe egy kis beszámolóval boldogítok mindenkit. :)

Igen rég jelentkeztünk, de zajlik az élet. :) Hetente 3 alkalommal járunk alap tanfolyamra a kishölggyel. Nagyon sokat fejlődött, amilyen kis kajla, olyan kis okos. Az előző hétvégén és ma is megnyert egy "versenyt" a sulin. Múlt héten helyben maradásban volt a legügyesebb, ma pedig behívásban, pedig ez utóbbival sajnos szoktak gondok lenni. De mi olyan kis lükének szeretjük őt, ahogy van. :) A vizsga majd május közepén lesz, én nagyon izgulok. :D Az iskolában különben a legtöbb gazdi imádja... el is kényeztetik :D mintha nem lenne elég, hogy mi kényeztetjük itthon a kis kéjencet :D A sulis foglalkozások után végig alszik egész nap, most is itt szuszog mellettem. Séták alatt, a zöld területeken már egyre gyakrabban szaladgálhat szabadon, de a városi séták során azért inkább pórázzal közlekedünk. Imád labdázni, ha tehetné szerintem egész nap labdázna :D Az oktatónkkal voltunk egy sétán egy tó körül húsvétkor, Molly életében először bele mert menni a vízbe, nagy öröm volt. :)

Ja igen, februárban Molly átesett az ivartalanításon. Szerencsére minden rendben volt vele, bár első éjszaka mindent kihányt, amit adtunk neki enni, de utána nem volt semmi.

Remélem az őszi találkozóra sikerül eljutnunk. :) Molly pacsit küld mindenkinek. :)

Kutyaszerelem :D
Kép

Gazdival az első órán
Kép

Első hóóóó
Kép

Búrában
Kép

Kutya egy élete van ennek a kutyának :D
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#55HozzászólásElküldve: 2016.01.31. 00:43 
Offline

Csatlakozott: 2013.04.13. 15:03
Hozzászólások: 276
Saci (Rubin) ivartalanítása is megtörtént, szerencsére Náluk is minden rendben ment:
Kép
Köszönjük a Felelős Gazdiknak a képet!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#54HozzászólásElküldve: 2016.01.16. 07:42 
Offline

Csatlakozott: 2013.04.13. 15:03
Hozzászólások: 276
A kölykök mára már kamasz "nagykutyák", az ivartalanítások ideje is elérkezett - Topáz tegnap átesett a műtéten, minden rendben alakult, képeket is kaptunk:

Kép

Kép

A kis cukorka 31 kg 8-) A Gazdiknak köszönjük a híreket!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#53HozzászólásElküldve: 2015.12.28. 15:38 
Offline

Csatlakozott: 2015.08.11. 20:43
Hozzászólások: 16
Sziasztok!

Mollyval mostanában minden rendben van. Még mindig nagyon okos :) A karácsony nálunk nagyon mozgalmas volt :D Természetesen Molly is kapott ajándékot, erről egy videó:
https://www.youtube.com/watch?v=JBS84Qizbk4

Hazautaztunk Borsod megyébe, egész úton szinte aludt :D Otthon rengeteg dolog történt vele. Voltunk egy nagyot sétálni a szüleimmel az erdőben, jó kis vaddisznótúrásokban jártunk, Molly jól elfáradt :D Aztán másnap még nagyobb kirándulásra indultunk, elmentünk Szilvásváradra, sétáltunk egy hatalmasat, majd egy kutyabarát étteremben (Szalajka fogadó :D ) felszedtük a ledolgozott kalóriákat. Nagyon ügyesen viselkedett az étteremben is, befeküdt az asztal alá, néha próbálkozott a szüleimnél, hogy kunyizzon valamit, de náluk nem járt sikerrel. :D Végül Egerben a Dobó téren megnéztük a karácsonyi vásárt, ahol megismerkedett egy 18 hónapos mentett vizslával és játszottak egy nagyot.

És néhány kép az elmúlt időszakról:

Így alszik gazdianyiu és gazdiapu között :D :smt049
Kép

Egyszerűen gyönyörű :) :smt055
Kép

Imád játszani :D
Kép

A jó időnek hála mindig így nézett ki, mikor hazajöttünk az oviból :D
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#52HozzászólásElküldve: 2015.12.11. 16:51 
Offline

Csatlakozott: 2013.04.13. 15:03
Hozzászólások: 276
Előzmény: BeaÉsGergő (#49)

Huh, tényleg ijesztő lehetett :o Szerencséjére a Gondos Gazdik nem hagyták, hogy baja lehessen ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#51HozzászólásElküldve: 2015.12.10. 15:18 
Offline

Csatlakozott: 2015.05.13. 15:24
Hozzászólások: 508
Előzmény: Picka (#50)

Nagyo szép kuty lett ő is ;) Látszólag is remek helye van.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#50HozzászólásElküldve: 2015.12.10. 13:27 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.09. 19:58
Hozzászólások: 3812
Zsömiről (Smaragd) kaptam néhány képet, ő a gazdik szeme fénye.
Okos, szépséges kutyus lett!
Kép
Kép Kép

Alvási pózok:
Kép Kép
Kép
Kép
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#49HozzászólásElküldve: 2015.12.06. 21:29 
Offline

Csatlakozott: 2015.08.11. 20:43
Hozzászólások: 16
https://www.youtube.com/watch?v=i468plbUB-c&feature=youtu.be

ezt akartam :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#48HozzászólásElküldve: 2015.12.06. 20:56 
Offline

Csatlakozott: 2015.08.11. 20:43
Hozzászólások: 16
Előzmény: Zsanett (#47)

Múlt hétvégén beszéltünk a szeméről. Sajnos nem tudom jól elmesélni, de tegnap nosztalgiáztam :lol: és észrevettem a következő videó legelső pillanatában, hogy látszik milyen volt szegénykémnek a szeme.

https://www.youtube.com/watch?v=ExYgPVtPFKk&feature=youtu.be


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#47HozzászólásElküldve: 2015.11.29. 17:34 
Offline

Csatlakozott: 2013.04.13. 15:03
Hozzászólások: 276
Fél éve sincs.... :smt060 :smt060 :smt060


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#46HozzászólásElküldve: 2015.11.29. 15:25 
Offline

Csatlakozott: 2015.08.11. 20:43
Hozzászólások: 16
A Zsaniékkal való találkozás örömére a régi és új képeket összeraktam. Annyira édesek együtt :)

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#45HozzászólásElküldve: 2015.11.28. 13:50 
Offline

Csatlakozott: 2013.04.13. 15:03
Hozzászólások: 276
Mollyhoz ma volt szerencsém, nagyon drága a kiskutya! Töltöttem fel képeket a mappába!

Nekem ez a kedvencem, annyira odaadó! És tényleg!! :D
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#44HozzászólásElküldve: 2015.11.23. 08:29 
Offline

Csatlakozott: 2015.08.11. 20:43
Hozzászólások: 16
Sziasztok!

Újabb képadagot mutatok meg a mi kis cukinkból. Molly hihetetlenül okos kiskutya, mindig olvadozok az oviban, mikor szegény gazdik panaszkodnak, hogy ezt se meg azt se csinálja a kutya. Elkezdtünk klikkerezni, imádja. :) Pont vasárnap már a lelövős trükköt is sikeresen végrehajtotta. :) :D Úgy volt, hogy tegnap elmegyünk Érdre, ahol elvégeztek volna vele egy alkalmassági tesztet, hogy lehet-e terápiás kutya. Sajnos a rossz idő miatt lefújták, pedig gazdianyu nagyon szeretné tudni, hogy lehetnek-e majd munkatársak is. :) Szombaton a kutyaoviban a rossz idő miatt csak két kutyus volt, ezért az oktató felajánlotta, hogy vigyük ki őket póráz nélkül. Mi még előtte nem mertük elengedni, félünk, hogy elszalad, vagy bármi. De olyan ügyes volt, nem kell aggódnunk. Így tegnap a teszt helyett kimentünk egy rétre, ahol szabadon futkoshatott, imádta. Ja és a szombati sétán életében először valóban összekoszolta magát, a nagy játékban az örökbarát ovis Airedale terrierrel hempergőztek a sárban, de sajnos már csak majdnem tiszta állapotában jutott eszembe, hogy kellett volna képet készíteni. :cry:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#43HozzászólásElküldve: 2015.11.16. 10:16 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.09. 19:58
Hozzászólások: 3812
Köszönöm a beszámolót!!! Nagyon örülön h rendben átvészelte a műtétet!! Gyors felépülést kívánok Zsöminek, remélem mihamarabb visszakapjátok az ugra-bugra Zsömikét!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#42HozzászólásElküldve: 2015.11.13. 23:19 
Offline

Csatlakozott: 2011.07.05. 06:58
Hozzászólások: 2156
Előzmény: Sütöri Lászlóné (#41)
Húúú, de jó, ez nagy megkönnyebülés.
Jobbulást !


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#41HozzászólásElküldve: 2015.11.13. 21:44 
Offline

Csatlakozott: 2015.08.08. 08:02
Hozzászólások: 4
Kedves Mónika! Gondolom a Picka név Téged jelent, ha nem, bocsánat. Köszönöm a biztatást és az érdeklődést.
Túl vagyunk rajta. Borzalmas volt. Azaz csak ma hajnalig. 14-15,30-ig műtötték, akkor kijött egy 30 kilós doktornő, és a karjaimba tette a csapzott, csupa víz, oldalra kilógó nyelvű kiskutyámat (17 kg).
A sebe oly gyönyörűen összevarrva, mint egy hímzés, de se leragasztva, se bekötve. Azt mondta, minden rendben volt. Kapott 24 órás fájdalom csillapítót, de kaptam otthonra is, és antibiotikumot is.
A párom száguldott velünk haza, mert a kocsiban végig remegett a hidegtől és a feszültségtől, más gond nem volt, még nem volt magánál, nem izgett mozgott.
Útközben féltem, hogy fogom kivenni a kocsiból, de ahogy a doktornőtől láttam, teljesen egyszerűen ölben bevittem, lefektettem a szőnyegen egy plédre, egy másikkal betakartam, és végig simogattam.
Biztosan nagy fájdalmai lehettek, mert folyton nyüszögött és sírdogált, persze csak finoman, és halkan, mert ő ilyen kedves természetű kutyus, de a szívem majd megszakadt.
Mozdulni még sokáig nem tudott, de éjjel kettőkor egyszer csak felállt remegve, többet nem is mert tenni, vissza ülni, vagy feküdni sem.
Gondoltam, mivel infúziót kapott teli lehet a hólyagja, ölben kivittem, de kint is csak állt remegve, így visszavittem, lefektettem. Innentől volt a legrosszabb, mert a hátsóját már tudta mozgatni, és pillanatonként próbálta sírva ide-oda helyezni, hogy ne fájjon a hasikója.
Akkor észrevettem, hogy az a mellső lábikója, amiben a kanül volt dagadtabb, ezért tettem rá hideg vizes ruhát, és úgy tűnt, hogy jól esik neki. Fogtam és másik vizes ruhát is ókor-ókor az oldalához nyomtam (nem a sebhez), így viszonylag egészen lenyugodott és úgy feküdtünk jó darabig, hogy az egyik oldala végig szorosan mellettem volt.
Egyszer csak, ha nem a szőnyegen fekszem éppen, leültem volna a meglepetéstől, mert felkelt és a világ legtermészetesebb módján belépett a kosarába - melybe mivel ezt is lassan kinövi, kicsit görbén fekszik - és mély álomba zuhant. Megnéztem az órát, 1/4 4 volt hajnalban.
Ezek után aludtunk 5-ig, ekkor szoktunk kelni. Kicsit inogva, és a gallérral többször bútorokba ütközve kiballagott a bejárati ajtóhoz, simán lelépett a két lépcsőfokon, és kis adagokban négyszer négy helyre pisilt. Visszafelé megbökdöste a tányérját és rám nézett, hogy értem-e, majd jót ivott. A reggelijét mind egy szemig megette, és a továbbiakban úgy akart viselkedni, mintha mi sem történt volna.
De csalódott szegénykém, mert nem engedtem ugrálni, rohangálni, a frissen ásott földben hemperegni, pedig szeretett volna. A kertben is csak pórázzal sétálunk. Jó étvággyal eszik, iszik, az első kakinál (ebéd után) láttam, hogy nagyon óvatos, de szerintem minden rendben lesz, leszámítva, hogy a gallér összenyomja a fülecskéit, nem levegőzik eléggé, és sokszor vakarja a galléron keresztül. Persze nem sikerül, így mi segítünk, és gyakrabban tisztítjuk.
A bundája újból gyönyörű, a tekintete vidám, a szája mosolygós.
Azért írtam ilyen részletesen, hátha a többieknek sincs ilyen tapasztalatuk. Nekem nem volt, és nagyon féltem. Szörnyű volt, de gyorsan elmúlt. Kívánom mindenkinek, hogy legalább így sikerüljön. Üdvözlet mindenkinek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#40HozzászólásElküldve: 2015.11.12. 13:23 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.09. 19:58
Hozzászólások: 3812
Hogy ment? Drukkoltam!!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#39HozzászólásElküldve: 2015.11.10. 10:38 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.09. 19:58
Hozzászólások: 3812
Minden rendben lesz , ne izgulj! Érdemes esetleg megnézni a képeket, hogy a műtött kislánykák milyen csinos ruhát kaptak - akkor nem kell a gallér.Lehet h a ti állatorvosotok is tud ajánlani Nektek.
Ne izguld túl, mert akkor Zsömire is ráragad!!
Azért szurkolok Nektek, gondolok majd a kicsire csütörtökön!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#38HozzászólásElküldve: 2015.11.09. 15:53 
Offline

Csatlakozott: 2015.08.08. 08:02
Hozzászólások: 4
Szerbusztok!

Most nagyon-nagyon aggódok, ugyanis Smaragd/Zsömikének csütörtökre van időpontja ivartalanításra. Már előre féltem őt, mennyire lesznek fájdalmai, hogy fog ébredni, és hogy fogja megszokni a gallért? Ő egyébként egy nagyon nyuszi, édes-kedves kiskutya, aki rendkívül okos, jól viselkedik, de a kertbe még nem mer egyedül kint lenni, pedig, ha mi is ott vagyunk, az egész napot ott tölti. Már hatalmas nagy, kb. 17 kg, és gyönyörű. Rengeteget labdázunk, és fogócskázunk. Olyan combizmai vannak, mint a vas. Hatalmas, gyönyörű, hófehér fogai (még nem mind nőtt ki). A huzavonósdit abbahagytam, mert úgy vettem észre utána intenzíven harapdál. Most ha véletlenül harap, csak mint a lehelet, csupa szeretetből. Ha valahonnan hazajövünk, öt percig nem nézünk rá, nem vesszük észre, és már egyáltalán nem ugrál. Játék közben viszont még előfordul. Imád rágcsálni. Mindent....
Szinte minden este találkozunk sünivel, nagyon érdekli, szagolgatja, de rászólok, hogy hagyd békén, akkor otthagyja. Szerencsére, mert az előző kutyusunk szájába véve rohangált a sünikkel, és egész éjjel ugatta őket.
Ti már túl estetek a műtéten? ha igen, írhatnátok a tapasztalataitokról. Pénteken majd én is megírom, de pillanatnyilag nem is szeretek rá gondolni. Üdvözlettel: Sütöriné Mariann


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#37HozzászólásElküldve: 2015.11.02. 18:25 
Offline

Csatlakozott: 2015.08.11. 20:43
Hozzászólások: 16
Molly ma nagyon kis őrült volt =D Az őszi szünetben végig itthon lehettem vele, viszont ma már sajnos egyedül kellett hagynom =( Mikor hazaértem és kinyitottam a kertkaput, olyan sprintet lenyomott az ajtóhoz, ott leült és várta, hogy végre beengedjem. Mikor már bent igazán köszöntünk egymásnak, fogta magát és a tappancsát meg a fejét a lábamra hajtva, szépen elszundikált. =) Kis cukorborsó =) Elmondhatatlanul imádjuk és köszönjük, hogy velünk lehet! =) :smt007


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#36HozzászólásElküldve: 2015.10.27. 17:26 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.09. 19:58
Hozzászólások: 3812
Nosztalgiáztam egy kicsit :
Zafír, Pirit,Smaragd és Gránit júliusban Rafi felügyelete alatt
Kép

Smaragd , Zafír és Gránit + Rafi
Kép Kép

...és Rafi kisgazdája, aki ha csak ideje engedte a kcisiket dögönyözte 8-)
Kép
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#35HozzászólásElküldve: 2015.10.20. 10:06 
Offline

Csatlakozott: 2012.10.16. 14:21
Hozzászólások: 1593
Előzmény: BeaÉsGergő (#33)
Igazi egyéniség!!! :lol: :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#34HozzászólásElküldve: 2015.10.19. 20:14 
Offline

Csatlakozott: 2013.04.13. 15:03
Hozzászólások: 276
Előzmény: BeaÉsGergő (#33)

Tényleg nagyot nőtt! És még mindig gyönyörű!!! :smt007 :smt007 :smt007


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#33HozzászólásElküldve: 2015.10.17. 19:32 
Offline

Csatlakozott: 2015.08.11. 20:43
Hozzászólások: 16
Sziasztok!

Molly nagyon jól van :) Nő, mint a gomba, és nagyon kis okos :) :smt007
Elkezdtük a kutyaovit is, ahol első alkalommal eszméletlenül félt, de ma már nagyon eljátszott a többi kutyával. :)
Kicsit szomorúak vagyunk az időjárás miatt, de Mollyt nem zavarja az eső egy picit sem :D Délutánonként alig várja, hogy hazaérjünk, és mikor megérkezünk, gyors örömködés, simogatás, és lefekszik aludni, vacsoráig általában fel sem kel. :D Valamelyik nap már csak egyszer ébresztett fel minket éjjel, hogy dolga lenne kint, és mostmár biztosan ki merem jelenteni, hogy szobatiszta. :) Az autózást imádja, már nem kell noszogatni, hogy szálljon be, vagy ki.
Az ágyra jöhet vagy nem kérdésben mi is vesztettünk, de szerencsére este jobbnak látja a saját ágyában feküdni, mégiscsak kényelmesebb egyedül. :D :smt005

Kicsi kutya óriás ház :) ez még egy régebbi kép
Kép

Artista :smt007
Kép

Új játék
Kép

Szépség
Kép

Legjobb alvópóz :) :lol:
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#32HozzászólásElküldve: 2015.09.28. 10:13 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.09. 19:58
Hozzászólások: 3812
Hírek Zsömi / Smaragdról:

ilyen gyönyörű nagylány lett, már közel 10 kg a régi kosarát is kinőtte és kapott egy sokkal nagyobbat:
Kép

okosodik már szépen tud ülni, feküdni vezényszóra és az éjszakákat majdnem átalussza:
Kép cuki
A kis gombszeme olyan mint kisbaba korában:
Kép

Gyönyörű:
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#31HozzászólásElküldve: 2015.09.22. 20:47 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Jade illetve Lujzi is jól van, újabban felcsapott varacskos disznónak is! :mrgreen:
Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#30HozzászólásElküldve: 2015.09.13. 08:10 
Offline

Csatlakozott: 2015.08.11. 20:43
Hozzászólások: 16
Sziasztok! Molly gazdái vagyunk. Már egy hónapja nálunk van, és sokminden történt azóta. Átvészeltünk egy szembetegséget, ami a dokik szerint a kombinált oltás miatt alakult ki nála, és olyan ritka, hogy a saját állatorvosunk még élőben sosem találkozott vele, de már jól van. :) Nagyon barátságos, első találkozáskor is úgy örül mindenkinek, mintha ezer éves barátok lennének. :D Sokat rosszalkodik, de nagyon kis szeretetéhes, rengeteget bújik. :) Az elmúlt hetekben rengeteget nőtt. El se hisszük. A fekszik, ül, marad már nagyon jól megy, és teljesen szobatiszta, bár éjszaka van, hogy 3szor is ki kell vele menni. :D


Kép

Kép

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#29HozzászólásElküldve: 2015.09.04. 10:44 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.09. 19:58
Hozzászólások: 3812
Zsömi már majdnem 7 kg!!!! Csintalan, gönyörű, szobatiszta :P - igaz gazdianyut szorgalmasan ébresztgeti éjszaka amikor kikéredzkedik pisilni :twisted: :twisted:
Kapunk képeket is!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#28HozzászólásElküldve: 2015.08.30. 15:51 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Elkészült Pirit blogja, róla a továbbiakban itt találhatunk naprakész híreket, fotókat. ;)
http://velvetpirit.blogspot.hu/

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#27HozzászólásElküldve: 2015.08.18. 20:04 
Offline

Csatlakozott: 2015.08.08. 08:02
Hozzászólások: 4
Előzmény: Tina (#26)
Kedves Tina! Köszönöm szépen előre is! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#26HozzászólásElküldve: 2015.08.18. 18:38 
Offline

Csatlakozott: 2011.07.05. 06:58
Hozzászólások: 2156
Előzmény: Sütöri Lászlóné (#25)
Köszönjük a híreket, remekül megy ez a "fórumozás" !
Priviben küldöm a képek feltöltéséhez a "használatit".


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#25HozzászólásElküldve: 2015.08.18. 07:51 
Offline

Csatlakozott: 2015.08.08. 08:02
Hozzászólások: 4
Kedves Fórumtagok! Smaragd - Zsömike gazdája vagyok, és életemben most fórumozok először. Ha valamit nem jól csinálok, kérlek szóljatok.
Csak meg szeretném megírni, hogy Zsömike csodálatos természetű kiskutya, kedves, érdeklődő, azt is mondhatnám szófogadó, bár többször próbálkozik, hogy mit szabad, és mit nem. Ő egy törékeny kislány, akire még csak hangosabban sem szabad szólni, látszik rajta, hogy rosszul esik neki. Viszont a dícséretekkel mindent el lehet nála érni, és ezért kimondottan bájos egyéniség.
Nem túlságosan bátor, megretten a környékbeli nagykutyák ugatásától, tegnap esti viharos szélben alig tudtam kicsalni pisilni, és dolga végeztével szinte iszkolt befelé. De szerintem, ahogy nőni fog, úgy bátorodik is.
Azt szeretném megtudni, hogy telik a többi kutyus és gazdi éjszakája. Smaragd - Zsömike azt nagyon gyorsan megtanulta, hogy kint végzi a dolgát. Kb. est 11-kor ki szoktunk menni, az elején ki kellett menni fél 2-kor, 3-kor, fél 5-kor. Ez egy hétig is ment. Borzasztó fárasztó volt. Ma éjjel viszont csak éjjel 3-kor ébredt fel, kimentünk, és reggel 5-kor szólt legközelebb. Ezt már egész kibírhatónak találom, és bízom benne, eljön az-az időszak is, mikor átalussza az éjszakát. Azért szeretném tudni, nálatok, hogy alakul, mert ő az első kutyusunk, aki bentalvó. Eddigi két kutyusunk csak nyugdíjas korától aludt bent. És mindezt nem panasz, (hiszen két gyermeket felneveltem, idestova harminc éve születtek, velük többet éjszakáztam), csak tapasztalatszerzés céljából lennék kíváncsi. Továbbá szeretném megtudni, hogyan tudok képet vagy videót feltenni, itt nem látok "csatol" jelet. Kérlek ne vessetek meg érte, ha valaki megírja, én megtanulom.
Ü: Sütöriné Mariann


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#24HozzászólásElküldve: 2015.08.16. 15:38 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Pirit okos, szép, kedves stb... :smt055
Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#23HozzászólásElküldve: 2015.08.15. 20:37 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Rubinról, aki már Saci, is megkaptuk az első híreket.
Minden rendben vele, a szobatisztaság alakul, egyre többet alszik éjszaka. Tud már ülni, feküdni, és ha nem tereli el valami borzasztó érdekes a figyelmét, akkor a labdát is visszahozza. Kaptam egy videót is, amin nagyon helyesen kergetőzik, játszik a gazdival, folyamatosan vigyorog. :D
Sok-sok boldog közös évet kívánok Sacinak és a gazdiknak együtt!!! :smt006

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#22HozzászólásElküldve: 2015.08.13. 15:37 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Pirit is már boldog gazdis, hipp-hopp beilleszkedett új családjába. :) Hamarosan elkészül saját blogja is. ;) Amint erre sor kerül, mindenki figyelemmel kísérheti Pirit mindennapjait. :smt023

Jáspis, aki most már Molly, szintén gazdisodott és megkaptuk az első híreket és képeket is. ;)
Egyelőre még csak alvós-ébredős képeket, mert amúgy izeg-mozog és fényképezhetetlen. :P A többiek gazdijai is erre panaszkodnak. :P :mrgreen: :lol:
Kép
Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#21HozzászólásElküldve: 2015.08.13. 04:30 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Előzmény: lustica (#20)Igen! :) Kaptam róla még videót is, ha eljutok odáig, felvarázsolom, milyen lelkesen játszik gazdianyuval. ;)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#20HozzászólásElküldve: 2015.08.12. 23:46 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.03. 19:27
Hozzászólások: 2536
Tartózkodási hely: Mór-Bp.
Előzmény: Sispem (#18)
Ő lett a fehérvári? :)

_________________
Krausz Dóra
http://livelygolden.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#19HozzászólásElküldve: 2015.08.12. 14:59 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.09. 19:58
Hozzászólások: 3812
Gyönyörű, gyönyörű Smaragd/ Zsömi!!!!
Hallottam már teljesen jól van és minden erejével a rosszcsontkodásra koncentrálhat!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#18HozzászólásElküldve: 2015.08.11. 10:33 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Smaragd (új nevén Zsömike) is gazdihoz került és megkaptuk az első fotókat, beszámolót is róla. ;)
Rendeltetésszerűen működik a kiskutya, a sok-sok játék ellenére mindent megrág, amit nem szabad. :P
Lassan beletanul a szobatisztaságba, az éjszakák nyugodtan telnek. :)
Pár kép róla, amin nem látszik, hogy azért ott van benne a kisördög (pedig ott van! :mrgreen: ). :P
Variációk alvásra. ;)
Kép
Kép
Kép

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#17HozzászólásElküldve: 2015.08.10. 15:52 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2013.10.11. 11:00
Hozzászólások: 4186
Jade, aki a gazditól a Lujzi nevet kapta :)
Kép
Minden rendben vele, hamar feltalálta magát új otthonában. ;)
Kép
És íme a falka :D
Kép
Sok-sok boldog közös évet kívánok itt is gazdinak és négylábúaknak egyaránt! :)
További híreket a regisztráció jóváhagyása után már a gazdi hoz. ;)

_________________
RETRIEVER RESCUE FAJTAMENTŐ EGYESÜLET
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#16HozzászólásElküldve: 2015.08.02. 06:55 
Offline

Csatlakozott: 2011.12.09. 19:58
Hozzászólások: 3812
Smaragd-ra, Piritre van gazdijelölt :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#15HozzászólásElküldve: 2015.08.01. 14:17 
Offline

Csatlakozott: 2013.04.13. 15:03
Hozzászólások: 276
JÁSPIS

Jaj lesz Nektek, Kutyafiúk! :P :P :P
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
#14HozzászólásElküldve: 2015.07.31. 09:49 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.12. 12:19
Hozzászólások: 715
Tartózkodási hely: Budapest
Előzmény: Zsanett (#12)

A feketék közül Jáspis a kedvencem! :smt055 Bele kell szerelmesedni ezekbe a fülekbe! :smt007


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 63 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség